Моє день народження в Парижі
Автор: Ганна (Хмельницький)
Поїздка: 25 квітня 2026
Відгук: 29.04.2026 15:04:00
Тур: Маленькое французское путешествие Париж и Диснейленд!
Хотіла подякувати за захопливу подорож, цікаві екскурсії містами які зачарували кожне по своєму Вроцлав з нарядними доміками, гарні історичні будівлі Дрездена, нереальні песчані гори Бастая і звісно Париж від якого серце завмирає, вечірня екскурсія з шампанським під мерехтіння башні то взагалі нереально круто... дуже приємно здивували отелі в яких було дуже чисто та сніданки смачні. Велика дяка, нашому гіду Аліні, за вирішення любого питання в подорожі. Обов"язково поїдемо ще раз з Акорд тур




